. .

Functions:

The page is printed

E-teenused

E-teenused

Alates 3. märtsist 2014.a muutuvad e-teenuste keskkonnas järgmised toimingud:

Eesti-sisese transpordi veotellimuste esitamist, mida siiani sai vormistada kodulehel oleva lingi alt Eesti-sisese transpordi veotellimused, saab alates 3. märtsist 2014.a teha mySCHENKERLand keskkonnas (eBooking), ehk samas kohas, kus praegu tehakse rahvusvahelisi autotranspordi tellimusi. Juhul kui Te ei ole veel mySchenkerLand-i kasutaja, saadab kliendihaldur kasutajatunnuse ja parooli, mida edaspidi saab kasutada nii Eesti-sisese kui rahvusvahelise veo tellimisel. Need kliendid, kes juba kasutavad mySCHENKERLand keskkonda, uusi paroole ei vaja.

Saadetise jälgimine Eesti-sisese autotranspordi puhul on nüüd lihtne ja mugav, elektroonilist tarnekinnitust (E-pod) saab jälgida on-line´is. Saadetise jälgimise eelduseks on markeeritud pakkeüksused, etiketid saab mySCHENKERLand-is tellimust vormistades koheselt välja trükkida.

Arveldamine toimub edaspidi nii Eesti-siseste kui rahvusvaheliste autotranspordi teenuste puhul ühel arvel. Seega, väheneb käsitlevate arvete hulk.

Veebikalkulaator rahvusvahelise transpordi veohinna arvutamiseks kaob kahjuks kasutuselt ära.

Iga muutus eeldab natuke harjumist ja hetkeks lisatähelepanu. Loodame, et mainitud uuendused teevad meie teenuste kasutamise teile veelgi kiiremaks ja mugavamaks.

Kõikides teie küsimustes on meie kliendihaldurid valmis teid rõõmuga aitama!

Viimane ajakohastamine: 05.03.2014

Lehe algusse